Showing all 3 results

Show sidebar
-8%
Close

Вградна Плотна Комбинирана TELEFUNKEN BGOGH.25,

12,490.00ден 11,490.00ден
TELEFUNKEN BGOGH.25, Вградна стаклокерамичка комбинирана плотна 2 x Гас + 2 x Струја, 60цм црна, контрола на копчиња, со 2
-12%
Close

Вградна Фурна TELEFUNKEN TBO D66

11,400.00ден 9,990.00ден
TELEFUNKEN TBO D66 Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Pop out копчиња, рачка од инокс, црно стакло на вратата, Вентилатор, Грил
-11%
Close

Машина за Садови TELEFUNKEN TDW C14

13,490.00ден 11,990.00ден
TELEFUNKEN TDW C14, Машина за миење садови, бела боја, самостоечка, 60 cm, 12 комплети, 5 програми, 4 температурни нивоа, Половично