Showing all 6 results

Show sidebar
Close

Бојлер за во Кујна ST KWH-10G2О

2,900.00ден
ST KWH-10G20 Бојлер за кујна Високомонтажен, Капацитет 10л, Моќност 2KW, Надворешен термостат за регулација на температура, Емајлирано казанче, Магнезиумска анода,
Close

Вградна Микробранова Печка ST MWO BI7020XGG

ST MWO BI 7020 XGG Врадна микробранова печка, Инокс, 20 L, LCD Дисплеј, Тајмер, Моќност 700 W, Грил моќност 1000
-20%
Close

Вградна Плотна ST BHVI-6457 Y

12,490.00ден 9,990.00ден
ST BHVI-6457Y Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, 60цм, 7 грејни зони, Една тродупла зона и една дупла зона, Сензорски команди на
-12%
Close

Машина за Садови ST DWF60SM3

13,490.00ден 11,890.00ден
ST DWF 60 SM3 Самостоечка машина за миење садови, Сребрена боја, 60 cm, 12 комплети, 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко,
Close

Микробранова Печка ST MWO 20SM

ST MWO 20SM Микробранова печка, Сребрена боја, 20 L, 700 W, Механички контроли, 5 нивoа на моќност, Тајмер, функција одмрзнување,

Телевизор ST-32 ME 4100

6,900.00ден 6,400.00ден
ST-32ME4100, 32″ (82cm) LED TV, HD Ready, Resolution 1366 x 768, High Dynamic Contrast, Brightness: 180 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port