Showing the single result

Show sidebar
Close

Велосипед VENSSINI VENC267 26″/17″ VENECIJA

9,900.00ден
Спецификации на производот: Седиште кафено ЕЛИ со федери Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон Волан 26″-28″ 620mm 22.2X25.4 црн Предно