Showing all 3 results

Show sidebar
Close

Преса за коса и Фигаро Favorit BY-618

– моќност – 45 W – 2 во 1 – исправува и витка коса – PTC греач – ON/OFF копче
Close

Фен за сушење коса Favorit BY-508

– Патен фен – Моќност – 1200 W – DC мотор – 2 брзини и 2 температури на работа –
Close

Фен за сушење коса Favorit BY-550

– Моќност – 2200 W – DC мотор – 2 брзини и 3 температури на работа – дифузер – копче