Showing 1–12 of 24 results

Show sidebar
Close

Клима Уред BOSH 12

BOSH 8000 1200 BTU Високо ефикасна инверторска климатизација според директивата ERP! Карактеристики на уредот: – Летонски откривање на истекување –
-16%
Close

Клима Уред FAVORIT 12 INVERTER

21,990.00ден 18,490.00ден
Капацитет на ладење (Btu/h;W) 3520(1020~3680) Капацитет на греење (Btu/h;W) 3560(1020~4130) Ладење  (W) 3500 Греење  (W) 2900 Влезна Моќност:   (W) – Ладење 1134 W –
-5%
Close

Клима Уред FAVORIT 12 INVERTER / WI-FI

21,000.00ден 19,990.00ден
Капацитет на ладење (Btu/h;W) 3520(1020~3680) Капацитет на греење (Btu/h;W) 3560(1020~4130) Ладење  (W) 3500 Греење  (W) 2900 Влезна Моќност:   (W) – Ладење 1134 W –
Close

Клима Уред FAVORIT 18 INVERTER

Капацитет на ладење (Btu/h;W) 5120(1310~5730) Капацитет на греење (Btu/h;W) 5230(1330~6540) Ладење  (W) 5100 Греење  (W) 4800 Влезна Моќност:   (W) –

Клима Уред FUEGO 12 ИНВЕРТЕР

21,600.00ден 19,000.00ден
FUEGO FG120ASW Инвертер клима уред Капацитет ладење/греење: 3,25kW 12.000Btu/ 3,30kW 13.800Btu Енергетска класа на ладење:А Енергетска класа на греење:А Циркулација
-4%
Close

Клима Уред HAIER Tundra AS12TA2HRA

23,990.00ден 22,990.00ден
Haier Tundra AS12TA2HRA/1U12BE8ERA • ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени • 5 години гаранција на
Close

Клима Уред HAIER Tundra AS18TD2HRA

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA • ИНВЕРТEР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени • 5 години гаранција на

Клима Уред NEMESIS 18

Енергетска класа: A+++ Плазма Јонизатор R32 Нов еколошки фреон за намалени трошоци за одржување Wi-Fi Капацитет на ладење: 5,30 kWh

Клима Уред NEMESIS 24

Енергетска класа: A+++ Плазма Јонизатор R32 Нов еколошки фреон за намалени трошоци за одржување Wi-Fi Капацитет на ладење: 7,03 kWh
Close

Клима Уред PANASONIC 12

PANASONIC CS/CU-UE12RKE ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA  5 години гаранција на компресор, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на

Клима Уред SINCLAIR 09

24,500.00ден 21,000.00ден
SINCLAIR ASH 09 AIZ / WI FI / R 410A Капацитет Ладење/ Греењe 2,6 (0,5 – 3,2) / 2,8 (0,5

Клима Уред SINCLAIR 12

24,900.00ден 23,000.00ден
SINCLAIR ASH 12 AIE 2   Капацитет Ладење/ Греењe 3,5 (0,6 – 4,0) / 3,8 (0,6 – 5,1) kW Влезна