Showing all 10 results

Show sidebar
-7%
Close

Електричен Шпорет BEKO CSS 57100 GW

17,600.00ден 16,400.00ден
BEKO CSS 57100 GW Шпорет Eнергетска класа:А Капацитет на рерната:60 L Стаклокерамичка плотна 4 грејни зони 6 функции на рерната
Close

Електричен Шпорет BEKO FSS 67000 GW

16,490.00ден
Шпорет Eнергетска класа:А Стаклокерамичка плотна Капацитет на рерната:71L 4 грејни зони 4 функции на рерната Механички контроли Индикатор за топлина
-5%
Close

Електричен Шпорет CC 500 SF

15,300.00ден 14,490.00ден
– Димензии (В/Ш/Д): 85 cm/50 cm/60 cm – Стакло-керамичка плоча со 4 зони за готвење (2x145mm, 2x180mm) – Волумен на
Close

Електричен Шпорет FAVORIT CC 500 WWF

FAVORIT CC 500 WWF – Димензии (В/Ш/Д): 85 cm/50 cm/60 cm – Стакло-керамичка плоча со 4 зони за готвење (2x145mm,
Close

Електричен Шпорет FAVORIT CC 600 IF

– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2cm/45cm/41,3cm – стакло керамична плоча со 4 зони за
-4%
Close

Електричен Шпорет FAVORIT CC 600 SF

16,200.00ден 15,490.00ден
FAVORIT CC 600 SF димензии B/Ш/Д:  85 cm/60 cm/60 cm – димензии на внатрешност на рерна B/Ш/Д: 35,20cm/45cm/41,30 cm –
-6%
Close

Електричен Шпорет FAVORIT CC 600 WWF

15,990.00ден 14,990.00ден
– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2cm/45cm/41,3cm – стакло керамична плоча со 4 зони за
-9%
Close

Електричен Шпорет GORENJE EC 66120 AW

23,000.00ден 21,000.00ден
GORENJE EC 66120 AW Самостоечки Електричен шпорет, Бела боја, Стаклокерамичка плотна, конвенционално греење – горен и долен грејач, Горен грејач,
-4%
Close

Електричен Шпорет GORENJE EC 66120 AX

23,200.00ден 22,200.00ден
GORENJE EC 66120 AX Самостоечки Електричен шпорет, Сива боја, Стаклокерамичка плотна, конвенционално греење – горен и долен грејач, Горен грејач,
-8%
Close

Електричен Шпорет KONCAR ST 6040 KFD.IRU5

21,300.00ден 19,490.00ден
KONCAR ST 6040 KFD.IRU5 Енергетска класа: A Волумен: 56 Литри Димензии (Ш x В x Д) 85 x 60 x 60 cm