Showing all 9 results

Show sidebar
-17%
Close

Електричен Шпорет BEKO CSS 66002 W

11,990.00ден 9,990.00ден
BEKO CSS 66002 W -Електричен шпорет со 4 рингли. -Енергетска класа: A; -Електричен шпорет со 4 рингли: -Предна лева 180
Close

Електричен Шпорет BEKO FSS 66000 W

10,990.00ден
BEKO FSS 66000 W Шпорет Eнергетска класа:A Капацитет на рерната:71L 4 рингли 3 функции на рерната Механички контроли Димензии:85х60х60 cm
-12%
Close

Електричен Шпорет BEKO FSS 66001 GW

12,490.00ден 11,000.00ден
BEKO FSS 66001 GW Шпорет Енергетска класа:A Капацитет на фурната: 71 L 4 рингли 4 функции на рерната Механички контроли
Close

Електричен Шпорет FAVORIT EC 640 SF SILVER

FAVORIT EC 640 SF SILVER – димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2cm/45cm/41,3cm – капак на
Close

Електричен Шпорет FAVORIT EC 640 WWF

– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2x45x41,3cm – капак на шпорет – плоча со 4
Close

Електричен Шпорет FAVORIT EC 640 WWFT

FAVORIT EC 640 WWFT – димензии: B/Ш/Д 85cm/60cm/60 cm – димензии на внатрешност на рерна: B/Ш/Д 35,20cm/45cm/41,30 cm – капак
Close

Електричен Шпорет GORENJE E 6110 WB

GORENJE E 6110 WB Gorenje Е 6110 WB, Електричен шпорет, Модел 2017, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Грејни
-13%
Close

Електричен Шпорет KONCAR SE 5640 BK3

12,490.00ден 10,900.00ден
KONCAR SE 5640 BK3 Енергетска класа: B Готвење: Лево напред Ø145 мм Expres електрична рингла  Десно напред Ø180 mm електрична
-13%
Close

Електричен Шпорет KONCAR ST 6040 V.BR1

11,490.00ден 9,990.00ден
KONCAR ST 6040 V.BR1 Енергетска класа: A Волумен: 56 Литри Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm