Showing all 4 results

Show sidebar
-10%
Close

Замрзнувач BEKO FS 127320

20,500.00ден 18,500.00ден
BEKO FS 127320 Верткален замрзнувач Eнергетска класа:A+ Капацитет на фрижидерот:237L 7 фиоки Капацитет на замрзнување:22kg/24h Потрошувачка на енергија годишно:270kWh Ниво
-9%
Close

ЗАМРЗНУВАЧ FAVORIT F 265

13,490.00ден 12,290.00ден
– димензии В/Ш/Д: 144/54/60 cm – Енергетска класа: А+ – Гас: Р600 – боја: бела – изменлива врата – регулирачки
-7%
Close

Замрзнувач FAVORIT F140

8,590.00ден 7,990.00ден
– димензии В/Ш/Д: 84/48/56 cm – Волумен: бруто 64 L / нето 63 L – Енергетска класа: А+ – Гас:
-10%
Close

Замрзнувач KONCAR L1A 54 248.BS

14,800.00ден 13,300.00ден
Замрзнувач Бела боја Енергетска класа: А+ Бруто запремнина на замрзнувачот: 210 (L) Нето запремнина на замрзнувач: 182 (L) Kaпацитетот на замрзнување