Showing 1–12 of 47 results

Show sidebar
-10%
Close

NoFrost Комбиниран Фрижидер BEKO RCNA 320 E 21 PT

24,490.00ден 21,990.00ден
Комбиниран фрижидер No Frost Енергетска класа:A+ Нето капацитет:287 L Капацитет на фрижидерот:197 L Капацитет на замрзнувачот:90 L Капацитет на замрзнување:5
-9%
Close

ЗАМРЗНУВАЧ FAVORIT F 265

13,490.00ден 12,290.00ден
– димензии В/Ш/Д: 144/54/60 cm – Енергетска класа: А+ – Гас: Р600 – боја: бела – изменлива врата – регулирачки
Close

Замрзнувач FAVORIT F140

– димензии В/Ш/Д: 84/48/56 cm – Волумен: бруто 64 L / нето 63 L – Енергетска класа: А+ – Гас:
-6%
Close

Замрзнувач FAVORIT HZS 400

15,990.00ден 14,990.00ден
Хоризонтален замрзнувач, Капацитет 390 L, Механички контроли, Прилагодување на температурата, Лесен ентериер за чистење, A енергетска класа
-6%
Close

Замрзнувач Gorenje FH 210 W

14,500.00ден 13,600.00ден
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 210 / 198 l Издржливост при прекин на електрична енергија: 34
-3%
Close

Замрзнувач Gorenje FH 330W

15,490.00ден 14,990.00ден
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l Капацитет на замрзнување: 19 kg Издржливост при
-5%
Close

Замрзнувач Gorenje FH400w

16,800.00ден 15,900.00ден
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 380 l Капацитет на замрзнување: 26 kg Издржливост при
-10%
Close

Замрзнувач KONCAR L1A 54 248.BS

14,800.00ден 13,300.00ден
Замрзнувач Бела боја Енергетска класа: А+ Бруто запремнина на замрзнувачот: 210 (L) Нето запремнина на замрзнувач: 182 (L) Kaпацитетот на замрзнување
-13%
Close

Замрзнувач LTHA ZS 15 150L

11,990.00ден 10,490.00ден
Брзо замрзнување 1 компресор Рачно одмрзнување Механичко управување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 0.61 Бучавост
-11%
Close

Замрзнувач LTHA ZS 20 200L

13,990.00ден 12,490.00ден
Брзо замрзнување 1 компресор Рачно одмрзнување Механичко управување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 0.70 Бучавост
-10%
Close

Замрзнувач LTHA ZS 30 300L

14,990.00ден 13,490.00ден
Bрзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Рачно одмрзнување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 0,87 Бучавост
-9%
Close

Замрзнувач LTHA ZS 40 400L

15,990.00ден 14,500.00ден
Брзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Рачно одмрзнување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 1.02 Бучавост