Showing all 3 results

Show sidebar
-7%
Close

Вградна Микробранова Печка ECG MTD 206 VSS

8,290.00ден 7,700.00ден
ECG MTD 206 VSS Боја: Инокс Врата: Стакло Волумен: 20 l Приклучна моќ: 800 W За вградување во кујна ширина 46,1 cm
Close

Вградна Микробранова Печка FAVORIT MBPVL 20

вградни димензии: Ш/В/Д: 59,4cm/31,3cm/38,2cm – волумен: 20 L – тежина: 14кг – излезна моќ: 800W – излезна моќ на грил:
Close

Вградна Микробранова Печка ST MWO BI7020XGG

ST MWO BI 7020 XGG Врадна микробранова печка, Инокс, 20 L, LCD Дисплеј, Тајмер, Моќност 700 W, Грил моќност 1000