Showing all 2 results

Show sidebar
Close

Сецко FAVORIT CH-363

Моќност: 500W Капацитет: 1000 ml 1 Брзина Сечила од нерѓосувачки челик Поклопец со хромирана декорација Стаклен сад со капацитет од
-20%
Close

Сецко Tristar BL-4014

2,490.00ден 1,990.00ден
Мокност : 300W