Showing all 6 results

Show sidebar
Close

Електрично Решо FUEGO AD-S 253

Решо Моќност: 1500 W+1000 W Грејни зони:2 LED Светлосен индикатор Регулација на моќноста
-25%
Close

Електрично Решо ARIELLY AHP 2505

2,790.00ден 2,100.00ден
Моќност: 2500 W Грејни зони:2 Моќност зона 1 : 1500 W Моќност зона 2 : 1000 W Регулација на температура
Close

Електрично Решо Favorit ES 3101

Со една грејна плоча – Моќност: 1500 W – Волтажа: 220-240 V – Дијаметар на грејнaта плоча: 188 mm –
Close

Електрично Решо Tristar KP-6185

Мокност: 1000W Дијаметар на Рингла: 15 cm
-13%
Close

Керамичко Решо CAMRY 6506

2,990.00ден 2,590.00ден
Мокност: 2000 W
-17%
Close

Решо SENCOR SCP 2270 WH

2,990.00ден 2,490.00ден
Боја: бела Две плочи со дијаметар од 18,5 и 15,5 см Две светилки Индикаторно светло Заштита од прегревање Должина на