Showing 1–12 of 18 results

Show sidebar
-13%
Close

Правосмукалка ARNICA Merlin Pro

3,090.00ден 2,690.00ден
Мокност 1000 W Филтер – Циклон Капацитет на садот за Губре – 0.8 L Додатна Рачка на извлекување.
-23%
Close

Правосмукалка ARNICA Trio Pro

3,100.00ден 2,400.00ден
Рачка на извлекување Мокност – 1500 W HEPA Филитер 6м Кабел.  
-11%
Close

Правосмукалка CONCEPT VP 9080 SMART

3,499.00ден 3,100.00ден
Мокност – 1600 W
-10%
Close

Правосмукалка ELEGANT 1500

3,990.00ден 3,600.00ден
ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА МОЌНОСТ 1500W МИКРО ФИЛТЕР ТРАЈНА ВРЕЌИЧКА РЕТРО ДИЗАЈН ГОЛЕМИ ТРКАЛА НА ЗАДНАТА СТРАНА ПРАКТИЧНА РАЧКА ЗА ЛЕСЕН
-14%
Close

Правосмукалка FAVORIT FVC 102 A

2,890.00ден 2,490.00ден
Мокност – 1600 W
-13%
Close

Правосмукалка FAVORIT FVC 245

3,900.00ден 3,400.00ден
FAVORIT FVC 245 – 1 метална телескопска цевка – Пластична четка за под – Електронски регулатор – Педала за автоматско
-7%
Close

Правосмукалка GORENJE VC2321GPLW

6,770.00ден 6,290.00ден
GORENJE VC2321GPLW G FORCE PLUS Максимална моќност на моторот: 2.300 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 3
-5%
Close

Правосмукалка KAPPA KP502

4,200.00ден 3,990.00ден
KAPPA KP 502 Моќност на моторот 2400 W Моќ на усисавање 320 W Ниво на бучавост 80 dB Начин на
-7%
Close

Правосмукалка PHILIPS FC 8670/01

11,290.00ден 10,490.00ден
PHILIPS FC 8670/01 Правосмукалка PowerCyclone 4 технологија Multi Clean nozzle Моќност:2000W Капацитет на сад:1,7L Микро филтер,HEPA 10 филтер,AirSeal Телескопска цевка
-16%
Close

Правосмукалка ROHNSON R-111

2,490.00ден 2,100.00ден
“7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филтер што лесно се мие Индикатор за полнење
-9%
Close

Правосмукалка SAMSUNG VCC 4320

4,490.00ден 4,100.00ден
Правосмукалка Моќност: 1600W Усисна моќ: 350W Капацитет на садот: 1,3L Компактна големина Ниво на бучава 86dB Вртливо црево 360 6m
-17%
Close

Правосмукалка SENCOR SVC 220BL

2,990.00ден 2,490.00ден
Бежична рачна правосмукалка 10 мин работење на едно полнење LED индикатор за полнење светлина Опција за монтирање на ѕид NiCd батерија 4,08V