Showing all 2 results

Show sidebar
Close

МИКСЕР FAVORIT RM-9105

Моќност:300 W 5 Брзини Турбо функција 2 пара маталки од нерѓосувачки челик ON/OFF прекинувач Ергономска рачка Eject копче
-8%
Close

Мултипрактик SENCOR STM 6357GG

12,990.00ден 11,990.00ден
Боја: пастелно зелена Моќност на моторот (max): 1000 W Капацитет на садот за мешање: 4,5l Број на брзини за лесно