Showing all 2 results

Show sidebar
-9%
Close

Апарат за Печење Пица TRISTAR PZ 2880

3,200.00ден 2,900.00ден
Дијаметар – 30 cm Мокност – 1200 W
-7%
Close

Мултифунционален Пекач Iskra HP-MT01

4,290.00ден 3,990.00ден
Моќност на котелот: 1400 W Волумен: 5 L Индикатор за статус на греење: Да Рачки за носење: Да Тежина: 4,25