Showing 1–12 of 52 results

Show sidebar
-11%
Close

Nutri Блендер – SENCOR SNB 4301

4,490.00ден 3,990.00ден
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења . Може да се мие во машина за садови
-9%
Close

Апарат за Печење Пица TRISTAR PZ 2880

3,200.00ден 2,900.00ден
Дијаметар – 30 cm Мокност – 1200 W
-24%
Close

Блендер / Миксер / Сецко – Tristar MX-4154

2,490.00ден 1,890.00ден
Tristar MX-4154 Стапчест Блендер Сецко Стапчест Миксер Мокност: 200W  
-15%
Close

Блендер / Сецко TRISTAR MX-4168

4,090.00ден 3,490.00ден
Мокност: 500W Зафатнина Блендер : 1.5 L Зафатнина Сецко : 1.2 L  
-22%
Close

Блендер CAMRY CR 4050

2,790.00ден 2,190.00ден
Мокност – 500 W Капацитет – 1.5 L 2 Брзини Функција за кршење лед
-17%
Close

Блендер CAMRY CR 4612

2,990.00ден 2,490.00ден
Мокност – 800 W Модерен Дизајн Сечила од нерѓосувачки челик 800 mL Чаша Turbo функција Регулатор на брзина
-11%
Close

Блендер GRUNDIG SM 3330

2,790.00ден 2,490.00ден
Јачина од 350 W До 22.000 rpm BPA-free матаријали Големна: 600 ml за подготовка на шејкови и смутија Чопер со
-14%
Close

Блендер NEO E 43 HB

2,790.00ден 2,390.00ден
Моќност  550 W 2 Брзини 1 Маталка 800 мl – Сад За Мешање Додаток Сецко Со Сад 700 ml Стандардна
-18%
Close

Блендер PHILIPS HR 2100

2,790.00ден 2,290.00ден
Блендер Моќност:400 W Капацитет на сад:1,5 L Пулс контрола 2 брзини Pro Blend 4 сечила
-22%
Close

Блендер SENCOR SBL 2207 TQ

2,190.00ден 1,700.00ден
Идеален за подготовка на свежо овошје, коктели,супи,бебешка храна,сосови,супи. Моќност на моторот (max):300 W 2 сада со волумен : 0,6л и
-11%
Close

Блендер ST TB-K 510 WG

1,890.00ден 1,690.00ден
ST TB-K510WG • Superior Technology • Блендер • бела боја • 500 W • Стаклен сад со капацитет од 1.5л
-13%
Close

Блендер Tristar BL-4430

3,190.00ден 2,790.00ден
Мокност – 500 W Модерен Дизајн 4 Сечила од нерѓосувачки челик 2 брзини Капацитет на Чашата – 1.5 L