Кафемат TRISTAR CM 2273 Ново
Волумен: 1.4 LПритисок: 15 бариПогоден за 2 чашиПрекинувач за вклучување / исклучувањеИндикатор за н..
5,900.00ден.
Ex Tax: 5,900.00ден.
SENCOR Кафемат SES 1710BK Ново
Боја: црна15 бари притисокЗа 1 или 2 кафиња1,5 литри сад..
4,500.00ден.
Ex Tax: 4,500.00ден.
ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG Ново
 • Правосмукалка  • Моќност:1600W  • Вмукувачка моќ:350W&nbs..
4,100.00ден.
Ex Tax: 4,100.00ден.
ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG Ново
• Правосмукалка  • Моќност:1800W  • Вмукувачка моќ:370W &nbs..
4,600.00ден.
Ex Tax: 4,600.00ден.
ПРАВОСМУКАЛКА VIVAX Ново
Моќност: 2000 W, циклонски сад, капацитет на садот 2 литри, метална телескопска цефка..
2,990.00ден.
Ex Tax: 2,990.00ден.
ПРАВОСМУКАЛКА BORA ARNIKA Ново
Максимална моќност на моторот: 2.400 WМоќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филте..
6,100.00ден.
Ex Tax: 6,100.00ден.
- Димензии: В/Ш/Д - 84,5/59,7/52,7 cm- Максимум вртежи во минута: 1000 rpm- Максимален капацитет: 7 ..
11,490.00ден.
Ex Tax: 11,490.00ден.
Моќност 8 kWЗатоплена површина 180 м³Димензии 850/458/527Ефикасност 92%..
38,900.00ден.
Ex Tax: 38,900.00ден.
- димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm- димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2cm/45cm/41,3cm- капак ..
13,200.00ден.
Ex Tax: 13,200.00ден.
- димензии В/Ш/Д: 144/54/60 cm- бруто/нето волумен: 205/180 L- Енергетска класа: А+- Гас: Р600- боја..
12,200.00ден.
Ex Tax: 12,200.00ден.
- димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm- димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,20 cm/45cm/41,30 cm- ка..
11,500.00ден.
Ex Tax: 11,500.00ден.
Моќност 18 kWЗатоплена површина 300 м³Димензии 1141/605/560Ефикасност 92%печка за парно..
64,900.00ден.
Ex Tax: 64,900.00ден.
Моќност 24 kWЗатоплена површина 500 м³Димензии 1141/650/560Ефикасност 92%..
69,900.00ден.
Ex Tax: 69,900.00ден.
Моќ 10 kWЗатоплена површина 220 m³Димензии 887/458/527Ефикасност 92%..
40,900.00ден.
Ex Tax: 40,900.00ден.
Трговски марки
Loading...
Loading...